ESIMESED STILISTIKA KATSED NING FOTOSESSIOONID

Lubasin eelmisel nädalal, et seekordne postitus on erinevatest moetööstuse erialadest, kuid ma ei jõudnud päris täpselt läbi mõelda, mismoodi seda informatsiooni kõige parem teieni tuua on.

Sain vahepeal kätte ka stilistika stuudiotundide pildid ning näitan sellel nädalal hoopis neid, sest seda ma lubasin ka oma semestri alguse kokkuvõttes. Ainsad pildid, mis mul puudu on, on täiesti esimesest stuudiosessioonist.

Praeguste esimeste piltidega ma olen päris rahul. Valgus ja värvid on kuidagi hästi mõnusad ja meil koostöö sujus ka ülihästi nii et tulemus on täpselt see, mida ette kujutasime. Muidugi ma kujutan ette, et paari aasta pärast vaatan neid pilte ja mõtlen, et olin ikka amatöör 😀

Luksuse teema – inspireeritud Celine’st

Järgmised pildid on iseenesest päris tuusad, ainuke asi, mis mind meeletult häirib, on see kollane taust. Seda me esmaspäevastes stuudiotundides ise valida ei saa ja testfotosid tegime telefoniga hallil taustal, mis sobis minu meelest nii palju paremini. Stilistika teema oli tänavamood ja Dominika idee oli siduda 2 erinevat stiili omavahel, ehk siis üks sportlik element vs naiselik stiil.

Testfoto

Käisime sellel nädalal tunniplaaniväliselt ka Dominikaga stuudios pildistamas, et kätt harjutada. Iseseisev õppimine, nagu ülikoolis ikka eeldatakse. Panime juba järgmiseks nädalaks ka aja, sest no megalahe on kogu see protsess alates moodboard‘ide koostamisest kuni fotode töötlemiseni. Nagu ma juba varem maininud olen, on stilistika siiamaani parim osa kogu minu kursusest.

Ja meie enda tehtud fotod neljapäeval on mu lemmikud, sest stuudiot saab broneerida 3,5 tunniks, seega on piisavalt aega, et valgusega eksperimenteerida (taustavärvi saame ka oma äranägemise järgi valida). Kasutasin sama dressipluusi, et teha oma nägemust tänavastiilist.

Nagu näha, siis kõik pildid on väga erineva stiili ja temaatikaga. Miks – sellepärast, et praegu on aeg proovida võimalikult palju erinevaid teemasid, meetodeid ja tehnikaid. Ideaalis peaks ma suutma nende kolme aasta jooksul oma ‘käekirja’ välja kujundada.

See viimane pilt on ainuke õnnestunud kaader mu teisest ideest, sest kaamera aku otsustas just siis sussid püsti visata ja oma 6 klõpsu vahelt ma siis valima pidingi. Aga ei ole hullu, uuel nädalal uue hooga.

Pidime kohustuslikus korras endale uues Instagrami konto ka tegema, mis ongi ainult stilistika mooduli jaoks. Eesmärk hakata juba praegu virtuaalset portfooliot looma, sest nagu meile mitmed inimesed maininud on, siis enam ole trükitud portfooliod väga populaarsed. Pigem ongi Instagram esimene platvorm, mida tööandja näha tahab. Kiire ja lihtne. Selle konto leiab SIIT!

If you found it educating, inspiring or motivating, you can share it with your friends:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *